چاپ اسپید ارائه دهنده خدمات آنلاین چاپی است که با هدف کاستن از هزینه هاي جانبی چاپ براي مخاطبین و مشتریان، سازماندهی و اجرا می شود.

در چاپ اسپید کلیه ارتباطات سفارش دهنده و مجري به صورت غیرحضوري و مجازي(تلفنی) انجام می گردد. در این روش علاوه بر عدم اتلاف زمان، از صرف هزینه هاي مالی و غیرمالی که ناشی از رفت و آمد چندین باره سفارش دهنده به محل کارگاه هاي خدمات چاپ و پس از چاپ صورت می گیرد جلوگیري می شود.

شما می توانید سفارش چاپ خود اعم از چاپ دیجیتال و چاپ کتاب و جزوه را بصورت ۲۴ ساعته و بدون هیچگونه تعطیلی برای ما ارسال نمایید تا مقدمات پروژه چاپی شما فراهم شود.
روش کار چاپ اسپید به این شرح است که پس از انتخاب محصول مورد نظر، با مشخص نمودن نوع سفارش، متریال و گرماژ کار، تعداد صفحات یا تعداد رو، نوع و تعداد رنگ چاپ و هزینه خدمات تکمیلی، به ازای هر انتخاب مبلغ آن به هزینه کل سفارش افزوده می گردد. قابل توجه است که می توان با تغییر هر کدام از موارد انتخابی، قیمت متفاوتی برای محصول مورد سفارش مشاهده کرد. این موضوع برای ایجاد امکان انتخاب متریال مناسب با توجه به بودجه سفارش دهنده را فراهم می کند.
چاپ اسپید طیف گسترده ای از انواع کاغذ برای سفارش، انواع چاپ به صورت تک رنگ، چهاررنگ، پنج رنگ را در بر میگیرد. همچنین با در نظر گرفتن برخی از امکانات اختصاصی مانند سرچسب برای سربرگ ها، چسب دوطرفه برای پاکت و مواردی از این دست، محصولی کاملاٌ سفارشی به مشتری ارائه می کند.

 

محمد امین سلیمانی
مدیر عامل / موسس

سجاد مجیدی
مدیر فنی

نام
روابط عمومی

فاطمه بیضاوی
پشتیبانی مشتری